Promocja BUTY TREKKINGOWE HI-TEC V-LITE MALVEREN Zobacz większe

HI-TEC BUTY TREKKINGOWE V-LITE MALVERN SZ

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.

155,20 zł

-170,00 zł

325,20 zł

  • 37

Opis produktu

HI-TEC DAMSKIE BUTY TREKKINGOWE V-LITE MALVERN SZ

CENA KATALOGOWA 399,90 zł

NOWA CENA 229,99 zł

PARAMETRY PRODUKTU:

KOLOR: SZARY

 

OPIS PRODUKTU:

- Podeszwa: V-LITE

- Lekka wodoodporna cholewka Waterproof

- Wzmocniony przód

- Wzmocniona pięta

- Język zszyty z cholewką

- Wyjmowana wkładka COMFORT-TEC

- Klejone szwy

 

Waterproof jest to technologia stosowana w butach,  zapewniająca wzmożoną odporność na przemakanie poprzez zastosowanie klejonych szwów oraz impregnację obuwia.

V-Lite to rewolucyjna koncepcja wielopoziomowej modułowej konstrukcji obuwia od Hi-Tec Sports.  Umiejętne połączenie ultra-lekkich komponentów przez Hi-Tec przy jednoczesnym zachowaniu wysokeigo komfortu i osiągów obuwia znacznie przewyższa aktualnie stosowane technologie konkurencji.

V-LITE Vertical Build System

01 V-Lite Uppers

Lekka skóra i materiały syntetyczne w połączeniu z bardzo lekkimi, a przy tym bardzo wytrzymałymi nie-metalowymi elementami, celowo dające wrażenie skromności "góry" buta.

02 Comfort-Tec Insole Technology

Najnowocześniejsza technologia komfortu pod twoimi stopami - wchłaniająca wilgoć, profilowana wkładka EVA która dopasowuje się do twoich stóp. Comfort-Tec PLUS i Comfort-Tec MAX dodają właściwości antybakteryjne i absorbujące wstrząsy.

03 Stabila Flex Plus

Nigdy więcej stalowych wkładek. Wytrzymała, o dużej gęstości, profilowana wkładka zapewnia dużą sztywność jak również wymaganą elastyczność z przodu buta. Genialne, lekkie rowzwiązanie o dużej stabilności, elastyczności i komforcie.

04 Lightweight Cushioning Midsole

Profilowana, specjalnie formowana podeszwa EVA absorbuje wszystkie wstrząsy i nierówności terenu zanim dotrą one do twoich stóp.

05 Lightweight High Traction Outsole

Niskoprofilowana, lekka gumowa podeszwa zewnętrzna zapewniająca doskonałą przyczepność, bez niepotrzebnej grubości, ciężaru, które znajdujemy w tradycyjnych butach.

Comfort-Tec
Comfort-Tec to nowoczesna technologia komfortu pod stopami - wchłaniająca wilgoć - to profilowana wkładka EVA która dopasowuje się do stóp. Comfort-Tec dodaje właściwości antybakteryjnych i absorbujących wstrząsy.

 ROZMIAR PRODUKTU:

37 – 244,66 mm

38 – 253,12 mm

39 – 261,58 mm